Poznaj Fundację // Zespół Fundacji

Zespół Fundacji

Amma Omenaa Mensah

President

Katarzyna Alińska

Managing Director

+48 600 980 802

katarzyna@omenaafoundation.com

Anna Słoboda

Dyrektorka Programów pomocowych i edukacyjnych

+48 516 444 555

anna@omenaafoundation.com

Pamela Munyama

Senior Project Manager

+48 693 233 644

pamela@omenaafoundation.com

Martyna Rojewska

Senior Project Manager

+48 725 311 911

martyna@omenaafoundation.com

Maciej Lisowski

Senior Project Manager

+48 606 425 500

m.lisowski@omenaafoundation.com

Lidia Zagórska

Head od PR

+48 502 555 069

lidia.zagorska@omiimage.com

Katarzyna Domagalska

Head of social media & content production

+48 516 444 928

katarzyna.domagalska@omiimage.com