Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2022 bije rekordy!

Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2022 bije rekordy!

Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2022 za nami! Urządzona przez Omenę Mensah i Rafała Brzoskę impreza dobroczynna zachwyciła gości rozmachem i pietyzmem przygotowania. Podczas wydarzenia urządzonego w klimacie rodem z filmu „Wielki Gatsby” spotkali się czołowi przedstawiciele polskiego środowiska biznesowego i show-biznesu, by działać razem w słusznej sprawie.

Podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2022 udało się zebrać oszałamiającą kwotę 4 290 000 PLN.

Dochód z licytacji zostanie w 50% przeznaczony na pomoc Ukrainie i w 50% na cele statutowe fundacji, czyli działania wspierające edukację podopiecznych polskich domów dziecka oraz dzieci ulicy z Ghany. 

Rafał Brzoska zadeklarował podczas imprezy, że podwaja kwotę zebraną w trakcie Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2022 i drugie tyle przekazuje na działalność swojej fundacji „Rafał Brzoska Foundation”, która zajmie się pomaganiem uzdolnionym dzieciom i młodzieży z terenów wiejskich.

W wyniku Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2022 na pomoc potrzebującym zostanie przekazana rekordowo wysoka kwota 8 580 000 PLN!!!

Ale to nie koniec – podczas imprezy nasi goście wpłacali też dodatkowe cegiełki na rzecz fundacji. Finalny wynik finansowy zostanie ogłosimy niebawem.