Poznaj Fundację // Zespół Fundacji

Zespół Fundacji

Katarzyna Domagalska

Head of Social Media and Content Production w Omenaa Foundation i Rafał Brzoska Foundation. Specjalistka od kultury, a w szczególności popkultury amerykańskiej. Z wieloletnim doświadczeniem w telewizji, gdzie spełniała się jako dziennikarz, wydawca programów TV i szef redakcji online. Zafascynowana nowymi mediami, produkcją wideo, technologiami przyszłości i kosmosem.

Irmina Moeller

Art Project Manager. Jest inżynierem biotechnologii z duszą wrażliwą na sztukę i wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, rafinerii oraz modelingu. W czasie wolnym pracuje z dziećmi – na warsztatach chemicznych i udzielając pro-bono korepetycji z matematyki. Pasjonatka siatkówki i podróży, najchętniej relaksuje się na spacerach z psem.

Katarzyna Alińska

Dyrektorka Zarządzająca Omenaa Foundation i Rafał Brzoska Foundation.
Z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i brandami. Z wykształcenia polonistka i PRowiec. Uwielbia pracę ze słowem i chętnie pisze rymowanki na różne okazje. Drugą jej pasją są ludzie i pomaganie.

Martyna Rojewska

Project Manager w Omenaa Foundation i Rafał Brzoska Foundation.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z NGO oraz branżą kreatywną. Z wykształcenia prawniczka. Miłośniczka świata artu, projektów międzynarodowych z zakresu CSR, podróży i poznawania nowych kultur. Według niej empatia i szacunek do drugiego człowieka to klucz do zmiany świata na lepsze.

Anna Słoboda

Dyrektorka Projektów pomocowych i edukacyjnych w Omenaa Foundation i Rafał Brzoska Foundation. Po 17 latach porzuciła pracę w korporacji, żeby zawodowo zająć się pomaganiem. Zdaniem Ani nie ma nic ciekawszego niż poznawanie świata i ludzi. Tych ostatnich lubi ze wzajemnością co niejednokrotnie pomagało jej zrealizować projekty z kategorii mission impossible.

Natalia Bradbury

Head of Art Department w Omenaa Art Foundation. Doradca na Rynku Dzieł Sztuki z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu prywatnych kolekcji oraz inwestowania w dzieła sztuki. Doświadczenie zebrała zarówno na rynku aukcyjnym jak i galeryjnym. Specjalizuje się w Sztuce Młodej, zafascynowana sztuką konceptualną.

Doris Witecka

Project Manager w Omenaa Foundation i Rafał Brzoska Foundation. Absolwentka studiów podyplomowych Public Relations na warszawskiej SGH, z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w najlepszych klubach sportowych. Pasjonatka sportów, w szczególności rugby oraz aktywnego spędzania czasu wolnego. Po godzinach trenerka piłki nożnej dzieci.

Damian Kurpiewski

Dyrektor zarządzający RiO Edu Centrum w Omenaa Foundation. Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Od najmłodszych lat zaangażowany w pomoc dzieciom, zawsze stawiający dobro innych ponad swoje. Obecnie poświęca swój czas na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Głównym jego celem jest zapewnienie edukacji,  pomocy, opieki i tworzenie pięknych wspomnień dla Ukraińskich dzieci i matek przebywających w Rio Edu Centrum.

Magdalena Krasińska

Projekt manager RiO Vibe Centrum w Omenaa Foundation. Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeutka skupiająca się w swojej pracy przede wszystkim na identyfikowaniu potrzeb i wspieraniu dzieci w ich rozwoju oraz szerzeniu wiedzy psychoedukacyjnej. Koordynatorka projektów edukacyjno-terapeutycznych, z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem psychologiczno-pedagogicznym oraz w prowadzeniu placówek edukacyjnych.