Sesja zdjęciowa do kolejnej edycji akcji KAŻDA KOSZULA POMAGA

W dniu 16 października odbyła się sesja zdjęciowa do kolejnej edycji akcji KAŻDA KOSZULA POMAGA. Tym razem zaprosiliśmy do współpracy Sarę Boruc, która zaprojektowała trzy koszule do kolekcji WOMEN FOR TOLARANCE.

Dochód ze sprzedaży koszul zasili konto budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie.
KAŻDA KOSZULA POMAGA to akcja realizowana przez OMENAA FOUNDATION we współpracy z JAMES BUTTON, który na stałe przekazuje część dochodu z każdej sprzedanej koszuli na budowę szkoły KIDS HAVEN (DZIECIĘCA PRZYSTAŃ).

Koszule będą dostępne w sprzedaży w listopadzie, ale już dziś można je zarezerwować pod poniższym linkiem:
https://jamesbutton.com/19-women-for-tolerance

Ambasadorkami aktualnej akcji są Omenaa Mensah, Sara Boruc, Victoria Abbey (Miss Egzotica 2017). 3 piękne i spełnione kobiety. Każda o innym kolorze skóry, ale każda pełna empatii z zapałem włączyła się w akcję, bo chce pomóc dzieciakom ulicy w Ghanie. Każda z Ambasadorek jest też mocno zaangażowana w promowanie tolerancji i równości w Polsce.
W kolekcji WOMEN FOR TOLERANCE są cztery modele koszul. Nazwy modeli z kolekcji nawiązują do imion Ambasadorek: Omenaa, Sara oraz Victoria. Czwarta koszula została nazwana Anna, bo to najpopularniejsze imię kobiece w Polsce.

W ramach aktualnie realizowanej akcji fundacja nawiązała także współpracę z INDIGO NAILS, które przygotowało kolekcję 6 lakierów hybrydowych pod nazwą #INDIGOTOLERANCE w naturalnych, ultramodnych kolorach. Dochód ze sprzedaży kolekcji lakierów wesprze szkołę w Afryce.
Udostępnij tę stronę

Comments are closed.