OMENAA MENSAH na 4 DESIGN DAYS

Omenaa Mensah, dziennikarka i bizneswoman od lat związana z branżą meblową, będzie gościem III edycji 4 DESIGN DAYS. Wystąpi tu w roli prelegenta, moderatora sesji tematycznych, a także wystawcy targów, na których zaprezentuje meble z jej najnowszego konceptu AMMADORA&HEBAN współtworzonego z Galerią HEBAN.

Omenaa Mensah znana szerokiej publiczności, jako dziennikarka i prezenterka pogody w stacjach TVN, TVN24 oraz TTV, to także przedsiębiorca działający w branży designu. Założona przez nią marka AMMADORA zajmuje się produkcją luksusowych mebli na zamówienie. Mebli niezwykłych, bo inspirowanych sztuką, które w oryginalny sposób łączą elementy antyków, rzeźby, malarstwa z nowoczesnymi technologiami. W procesie projektowania Omenaa współpracuje z polskimi artystami i projektantami. Meble AMMADORA to niepowtarzalne działa sztuki, które wnętrzu dodają charakteru i odzwierciedlą wyrafinowany smak jego właściciela. Dzięki swojej działalności biznesowej Omenaa Mensah została współtwórcą i prowadzącą program DOMY GWIAZD, w którym odwiedza znane osoby, prezentuje ich domy, poznaje zwyczaje, pasje i odkrywa ich tajemnice.

Najnowszym przedsięwzięciem Omeny jest koncept AMMADORA&HEBAN. To marka ekskluzywnych mebli będąca efektem współpracy Galerii HEBAN specjalizującej się w sprzedaży wyjątkowych mebli oraz doświadczenia Omeny Mensah w produkcji mebli z najwyższej półki. To jedne z najbardziej ekskluzywnych mebli obecnie dostępnych na rynku dóbr luksusowych w Polsce.
Meble produkowane są we Włoszech i w Polsce. Większość kolekcji powstaje w niewielkiej toskańskiej manufakturze, która od trzech pokoleń specjalizuje się w produkcji ręcznie robionych mebli. W Polsce przygotowywane są blaty meblowe. Produkowane są one z innowacyjnego tworzywa zwanego Lavastone, którego skład został opracowany specjalnie na potrzeby AMMADORA&HEBAN. To połączenie betonu, żywic oraz pigmentów. Materiał spełnia rygorystyczne wymagania w zakresie trwałości na uderzenia, a także odporności chemicznej, co gwarantuje blatom ich niezniszczalność i zawsze doskonały wygląd. W najdroższej wersji ma wtopione płatki srebra lub złota.
Meble z kolekcji AMMADORA&HEBAN Omenaa wystawi na targach 4 DESIGN DAYS, których III edycja odbędzie się w dniach 15-18.lutego 2018 w Spodku oraz Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Odwiedzający z Omeną będą mogli spotkać się w dniach 16 i 17. lutego na stoisku AMMADORA&HEBAN, a także uczestnicząc w jej wykładzie "POKAŻ MI SWÓJ DOM, A POWIEM CI KIM JESTEŚ", w trakcie którego zaprezentuje najpiękniejsze domy i mieszkania polskich gwiazd.
Udostępnij tę stronę

Comments are closed.