Edukacja

Nie trzeba kwestionować tego, że edukacja jest bardzo ważna, warto inwestować w naukę dzieci ponieważ pomoże im to w lepszym starcie w dorosłe życie i zapewni bezpieczną przyszłość. Bez dobrego wykształcenia nie dostaniemy dobrego zawodu, nauka poszerza nasze horyzonty i jest naszą przyszłością! Niestety, nawet w dzisiejszych czasach nie każde dziecko ma możliwość zdobycia wykształcenia, nadal są miejsca gdzie nie ma szkół lub jest do niech bardzo daleko, czasem rodzice nie mają środków na wysłanie swoich pociech do szkoły. Nie powinno tak być!

Chcemy pomóc tym, którzy nie mają dostępu do edukacji. Mamy w planach wybudowanie szkół tam gdzie są najbardziej potrzebne a tym samym dać dzieciom szansę na lepsze życie. Chcemy także wznowić wymianę studencką między Polską a krajami Afrykańskim – kiedyś było to praktykowane i warto do tego wrócić. Stworzymy także cykl szkoleń dla dzieci i młodzieży w których nauczymy takich słów jak tolerancja, dyskryminacja czy mniejszości narodowe. Pokażemy kulturę innych państw za pomocą multimedialnych narzędzi, dzięki którym wiedza zostanie przekazana w nowoczesny i przystępy sposób. Nasze programy skierowane są do wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedze o innych kulturach i narodach, pokażemy ich tradycje, obyczaje i wierzenia. Udowodnimy, że żadna kultura nie jest gorsza, wszystkie są równe i ciekawe, czasem jednak za mało o nich wiemy. Będziemy mieli także coś dla fanów takich przedmiotów jak biologia czy fizyka. Nasze warsztaty będą się jednak różniły od typowych lekcji w ławkach szkolnych, u nas wiedza będzie przekazana za pomocą eksperymentów dokonywanych przez uczniów, wszystkie obiekty będzie można dotknąć i zobaczyć z bliska.

Taka nauka dostarcza wielu wspaniałych emocji i wrażeń, daje poczucie poznania czegoś nowego i ciekawego. Pokażmy, że nauka może być świetną zabawą!