IMG_3538

IMG_3539

IMG_3605

IMG_3606

IMG_3615

IMG_3624

IMG_3767

IMG_3778

Druga edycja Jazz Art Fashion Festival

13 września 2014 roku w Wadowicach odbyła się druga edycja Jazz Art Fashion Festival. Jest to festiwal łączący sztukę, modę i muzykę. W tym roku w ramy festiwalu udało nam się wpleść również aspekt charytatywny, a mianowicie Omenaa Foundation zorganizowała aukcję, której celem była zbiórka funduszy na realizację projektu budowy szkoły dla dzieci z ośrodka Don Bosco w Ghanie.
Pomiędzy koncertami, pokazami mody i wystawami odbyła się licytacja dzieł sztuki, kreacji i wielu przedmiotów przekazanych przez gwiazdy polskiej estrady. Licytowaliśmy między innymi: zdjęcia Marcina Sudera, sukienkę Łukasza Jemioła i Michała Starosta czy koszulkę podpisaną przez Kubę Błaszczykowskiego. Prawdziwą wisienką na torcie okazała się jednak rzeźba „Rythm” autorstwa holenderskiej artystki Marianne Houtkamp, która co ciekawe czerpie inspiracje ze swych podróży do Afryki. Rzeźba ta została wylicytowana za aż 40 tysięcy złotych!
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia, darczyńcom, którzy przekazali nam przedmioty na licytację i tym, którzy licytowali, a przede wszystkim organizatorowi Jazz Art Fashion Festival – Piotrowi Chodakowi i hotelowi Młyn Jacka w Wadowicach. Dzięki Wam prawdopodobnie uda nam się wybudować fundamenty pod szkołę, a te dzieciaki już zawsze będą miały uśmiechnięte buźki! ☺
Udostępnij tę stronę

Comments are closed.